חזון

אסל"י הוא חלק מתנועת 'סרט לבן' (White Ribbon) שהיא התנועה הגדולה בעולם של גברים ונערים הפועלים לשים קץ לאלימות נגד נשים ונערות, וכן לקדם שוויון מגדרי, יחסים בריאים בין המינים וחזון חדש של גבריות.

 

בבסיס החזון שלנו עומדת השאיפה ליצירת עתיד נקי מאלימות כלפי נשים ונערות ומכל צורותיה של האלימות המבוססת מגדר. אסל"י פועל לעודד נערים וגברים להשמיע קול צלול וברור כנגד תופעת האלימות כלפי נשים, נערות ובני/בנות כל המגדרים, ולפעול למען מניעתה וצמצומה בסביבתם הקרובה ובחברה בכללותה.

אסל"י שואף להעלאת המודעות החברתית, ובמיוחד מודעותם של נערים וגברים, להיקפה של תופעת האלימות המבוססת מגדר, מקורותיה והשלכותיה. אסל"י קורא לנערים ולגברים להבין כי ביכולתם להיות חלק מהפתרון, ומאיץ בהם לקחת אחריות אישית וחברתית למען מיגור האלימות הפיזית, המינית, המילולית, הנפשית והכלכלית מצד גברים כלפי נשים ונערות. אסל"י מקדם תפיסת עולם שוויונית ופרו-פמיניסטית בקרב נערים וגברים, ופועל לעצב מחדש את תפיסת הגבריות הרווחת בחברה באופן שייטיב עם הגברים עצמם וימנע גילויים של אלימות כלפי נשים ובני/בנות כל המגדרים.

 

אסל"י מקדם את חזונו ומטרותיו באמצעות פעולות חינוכיות והסברתיות בקרב בנים, נערים וגברים, שימוש במדיה החברתית ובתקשורת המסורתית להפצת רעיונותיו ומסריו, ייזום וביצוע קמפיינים, פעולות מחאה ופעילויות שונות להעלאת המודעות בקרב קהלים שונים, גיוס גברים לפעילות אקטיביסטית למען שוויון מגדרי ומניעת אלימות כלפי נשים, וכן שיתוף פעולה ותמיכה ביוזמות של ארגוני נשים ואקטיביסטיות פמיניסטיות למען קידום המטרות המשותפות.

 
 

ועד מנהל

עומרי טנקמן.jpeg

עומרי טנקמן

בוגר תואר ראשון במשפטים ובתכנית המצטיניים "אמירים" רוח באוניברסיטה העברית. סטודנט לתואר שני מחקרי בתכנית ללימודי נשים ומגדר באונ' ת"א.

ירון שוורץ.jpg

ד"ר ירון שוורץ

רכז תחום המגדר בתיכון הדתי ניסויי הרטמן-בנים בירושלים. מרצה בתוכניתו ללימודי מגדר באונ׳ בר-אילן ובן גוריון. 

יותם קונסטנטיני.png

יותם קונסטנטיני

יו"ר הועד המנהל, בוגר תואר שני

בתוכנית המצטיינים ע״ש לאוטמן

אוני׳ תל-אביב

מנחה סדנאות למניעת אלימות מינית מטעם מרכז סיוע ת״א, ובוגר התכנית להכשרת מנחי מעגלי גברים באוניברסיטת ת״א

איתי טריפמן.jpg

איתי טריפמן

איש חינוך, בוגר תואר שני במנהיגות חברתית מטעם קרן מנדל, לשעבר מנחה סדנאות של מסל"ן, מרכז סיוע לנפגעי/ות תקיפה מינית ואלימות, נגב. נשוי לנופר ואבא של אביב.

הרן יקיר.jpg

הרן יקיר

פעיל חברתי ופוליטי, בוגר תואר ראשון בכימיה ותואר שני במדיניות ציבורית

אריק קליין.jpeg

אריק קליין

ראש תחום הקריאייטיב בעמותה,
בוגר תואר ראשון בהנדסת חשמל

אריה גורקוב.jpg

אריה גורקוב

פעיל חברתי, יוצא תנועת דרור ישראל, בוגר תואר ראשון במדעי המחשב

יאיר בן צבי.JPG

יאיר בן צבי

בן 37 מרמת גן, נשוי ואב לבת ובן. עובד כגנן בגן ילדים ופעיל באסל"י מאז 2017.

נמרוד הרני.jpg

נמרוד הרני

חבר בועד המנהל של אסל"י, לשעבר יו"ר אגודת הסטודנטים של הטכניון, בוגר תואר ראשון בהנדסת חומרים

ועדת ביקורת

אביב יהלום.png

אביב יהלום

מייסד אסל"י והיו"ר הראשון של העמותה,  מנחה סדנאות, פעיל חברתי למען שוויון מגדרי משנת 2004, בעל תואר שני בלימודי מגדר ותואר שני נוסף בלימודי האסלאם והמזה"ת.

צוות

ארן רונדל.jpg

ארן רונדל

מנכ"ל אסל"י
ממקימי המשמר החברתי ב-2011 והקים בארגון את מחלקת המחקר והמידע. לפני שהצטרף לאסל"י היה התחקירן הראשי במערכת בדיקת העובדות המשרוקית של גלובס